Dental Turizm

İnsanlar, kendi ülkelerindeki bekleme süresinin uzunluğu, tedavinin maliyetlerinin pahalı olması veya daha kaliteli sağlık hizmeti talebi gibi nedenlerle artık başka ülkelerde tedavi olma seçeneğini daha çok tercih etmektedir. Günümüzde artan iletişim ve ulaşım imkanları da bunu kolaylaştırmaktadır.
Diş tedavileri, tatil ve tedaviye aynı anda olanak veren bir süreçtir. Çünkü hasta her an hastanede gözetim altında olmak zorunda değildir.Haftanın belli günlerinde kısa süreli seanslarla tedavi süreci tamamlanabilmekte ve hasta kalan zamanını başka aktivitelerle değerlendirebilmektedir. Bu da diş hastalarına hem tedavi olup hem de tatil yapma imkanı vermektedir.
Son yıllarda ülkemizde Özel sağlık sektöründe yapılan yatırımlarla Avrupa standartlarıyla yarışabilecek düzeyde özel hastaneler artmaya başlamıştır. Bu nedenle tedavi için ülkemizi ve şehrimizi düşünen hastalarımız çok düşük rakamlara hem tedavilerini olacak hem de tedavi süresince boş zamanlarını en mükemmel şekilde değerlendirmiş olacaklardır.

Tedavi Süreci Yapılması Gerekenler

– Size en yakın bir klinikte panoramik x-ray filmini çektiriniz.CD formatında film kaydını alınız.
– Web sitemizdeki Danışma Formunu doldurunuz veya filmi e-posta adresimize gönderiniz.
– Filminiz diş hekimlerimiz tarafından incelenerek tahmini tedavi planınız süre ve maliyet olarak e-posta adresinize gönderilir.
– Bu tedavi süresi boyunca zamanı çok güzel değerlendirebilmeniz için kendi imkanlarınızla hazırlayacağınız tatil ve tedavi planı yanında bizden de destek isteyebilirsiniz.Çünkü tedaviniz buna olanak vermektedir.

Sizi Havaalanından Alıyoruz

Uçağınızın havalimanına iniş saatine göre VIP aracımız sizi otelinize ulaştırmak için hazır olacaktır.

Otel Konaklamanızı Biz Sağlıyoruz!

Kliniğimize 5 dakika uzaklıktaki anlaşmalı otelimizde güvenle konaklayın.

Diş tedavilerinizi kliniğimizde yapıyoruz!

Diş hekimliğinin her alanında ihtiyaç duyduğunuz tedaviler için hizmetinizdeyiz.

İstanbul'un tadını çıkarın!

Tedavi zamanlarınızın dışında Boğaz'ı ve tarihi mekanları keşfedebilirsiniz.